"İÇTE SAĞLIK DIŞTA GÜZELLİK"

DR. HANDAN YAVUZ

Videolar

Dr. Handan Yavuz

NTV - Uzman Bakış

NTV Uzman Bakışı Programı’nın konuğu Dr. Handan Yavuz.

Viral enfeksiyonların arttığı Sonbahar ve Kış mevsimlerinde virüslerden korunmanın yolları nelerdir?

Virüslerden korunmanın en önemli yolu bağışıklık sistemini güçlendirmektir. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için Damardan destek tedavileri önerilmektedir.

Dr. Handan Yavuz & Koruncuk Vakfı İşbirliği

Bir kız çocuğu değişir, bütün hayat değişir. Okuma şansı elde edemeyen pek çok kız çocuğu varken; Koruncuk Vakfı gibi işlerini yürekten yapan ve çaba sarf eden vakıflara minnet duyuyoruz. Bir kız çocuğunun değişmesinin, eğitilmesinin ve öğretilmesinin bütün hayatı değiştireceğine inanıyoruz. Bu sene Koruncuk Vakfı ile yaptığımız işbirliği için kendilerine teşekkür ediyor, herkesin yeni yılını kutluyoruz.

Dr. Handan Yavuz

STAR - Sağlık Gündemi

Star Sağlık Gündemi Programı’nda Dr. Özgür Koldaş’ın konuğu Dr. Handan Yavuz.

Kolajen, cildimizin gençliğini korumada hayati öneme sahip bir protein.

Peki, bu değerli proteinin cildimizdeki rolü nedir ve kolajen uygulamalarının etkisi ne zaman görülür? Kolajen uygulamalarının etkisi ne kadar sürer? Kolajen uygulamaları akne tedavisinde etkili midir?

Dr. Özgür Koldaş’ın sorularını Dr. Handan Yavuz cevaplıyor.

Dr. Handan Yavuz 100. Yıl Etkinliği

#cumhuriyetinyüzü #yüzdeyüzsağlık dedik, sağlıklı ve enerjik bir gün geçirdik. Doktorumuzun her alanda veya konuda güzellik algısı ve estetik duygusu çok ön planda olmuştur. Yani bazı başarılar tesadüf değil! Birbirinden güzel ve enerjik katılımcılarımızla “İçte Sağlık, Dışta Güzellik”i konuştuk. Damardan destek tedavileri hakkında merak edilenleri anlattık ve şahane ekibimizi tanıttık.