"İÇTE SAĞLIK DIŞTA GÜZELLİK"

Hakkımda

Samsun Anadolu Lisesini bitiren Handan Yavuz, 1996’da İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur. Meslek hayatına International Hospital’da başlayıp, 1998-2000 yıllarında İstanbul Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlamıştır.

2010 yılına kadar ilaç sektöründe medikal pazarlama ve eğitim alanlarında üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra hekimlik ve ilaç sektöründeki 14 yıllık bilgi ve birikimini bir araya getirerek kendi sağlık danışmanlık, pazarlama ve eğitim şirketini kurmuştur. Pek çok hekim, hastane ve ilaç firmasına bireysel ve kurumsal medikal marketing ve web portal yönetimi, eğitimler ve proje koordinatörlüğü yapmıştır.

Güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinden faydalanmak için İstanbul’u tercih eden yerli yabancı pek çok hastaya sağlık turizm danışmanlık hizmeti vermiştir.

2012-2015 yıllarında Medient KBB Cerrahi Dal Merkezi’nde kurucu ortak olarak görev almıştır.

 
2015’den itibaren yerli yabancı tüm hastalarını kendi özel muayenehanesinde ağırlamaya başladı. Dr. Handan 2021 yılında kendine ait Özel Medlook Polikliniği’ni kurdu.

Mezoterapi ve ozon terapi yanı sıra bütüncül tıp yaklaşımı ile hastalarını tedavi eden Dr Handan sağlıklı yaş alma ile yakından ilgilenmektedir.

Dr.Handan Yavuz halen Nişantaşı’ndaki Özel Medlook Polikliniği’nde mesul müdürlük ve aktif hekimlik yapmaktadır. Hastalarına “içte sağlık, dışta güzellik” mottosu ile tedaviler sunmaya devam etmektedir. Özel Medlook Polikliniği’nde verilen hizmetler için www.medlook.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitimler / Sertifikalar

İstanbul Tıp Fakültesi Anatomi Departmanı Araştırma Görevlisi 1998 – 2001

Mezoterapi Sertifikası / Medipol Üniversitesi 2018

Ozon Terapi Sertifikası / Medipol Üniversitesi 2018

Medikal Estetik Master Eğitimi / Camerino University 2021 – 2023

Cellular Theraphy Applications Training / LIV Hospital – 2022

 

 

Dr. Handan Yavuz

Randevu Alın