Dr. Handan Yavuz

"İÇTE SAĞLIK DIŞTA GÜZELLİK"

Hakkımda

Samsun Anadolu Lisesini bitiren Handan Yavuz, 1996’da İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur. Meslek hayatına International Hospital’da başlayıp, 1998-2000 yıllarında İstanbul Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlamıştır.
2010 yılına kadar ilaç sektöründe medikal pazarlama ve eğitim alanlarında üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra hekimlik ve ilaç sektöründeki 14 yıllık bilgi ve birikimini bir araya getirerek kendi sağlık danışmanlık, pazarlama ve eğitim şirketini kurmuştur. Pek çok hekim, hastane ve ilaç firmasına bireysel ve kurumsal medikal marketing ve web portal yönetimi, eğitimler ve proje koordinatörlüğü yapmıştır.
Güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinden faydalanmak için İstanbul’u tercih eden yerli yabancı pek çok hastaya sağlık turizm danışmanlık hizmeti vermiştir.
2012-2015 yıllarında Medient KBB Cerrahi Dal Merkezi’nde kurucu ortak olarak görev almıştır. Saç sağlığı, tedavileri ve saç ekimi ile yakından ilgilenmeye de bu yıllarda başlamıştır. 2014 yılında İstanbul Hair İnstitute adlı kendi sağlık turizm web portalini kurup, yönetmeye başlamıştır.

2015’den itibaren yerli yabancı tüm hastalarını kendi özel muayenehanesinde ağırlamaya başlayan Dr. Handan 2021 yılından itibaren kendine ait özel poliklinikte saç ekimi operasyonları dahil botox, dolgu gibi tüm medikal estetik hizmetlerini ve ileri teknolojik aletler ile anti-aging uygulamalarını hastalarının hizmetine sunmaya başlamıştır.

Mezoterapi ve ozon terapi yanı sıra bütüncül tıp yaklaşımı ile hastalarını tedavi eden Dr Handan sağlıklı yaş alma ile yakından ilgilenmektedir.

Dr.Handan Yavuz Halen Nişantaşı’nda ki muayenehanesinde ve kendi özel polikliniğinde hastalarına “içte sağlık, dışta güzellik” mottosu ile tedaviler sunmaya devam etmektedir.

Dr. Handan Yavuz

Randevu Alın

Hizmetlerimiz