Sevgililer Günü 2020 Kampanyası

Sevgililer Günü 2020 Kampanyası

Kaynağından tam emin olamadığımız bir bilgiye göre latince aşk anlamına gelen “amore” kelimesi a-mors; yani ölümsüz kelimesinden türemiş ( “mors” ölüm “a” ise olumsuzluk ön eki ) Yani bir kimseye aşkımızı ilan ederken aynı zamanda onun sonsuz yaşamasını da diliyor oluyoruz.. Ne romantik değil mi?

Seven kalplere bir güzellik de bizden olsun dedik ve 14-22 Şubat tarihleri arasında geçerli harika fırsatlar hazırladık !!

Tüm Saç ve Yüz Mezoterapi uygulamalarında %30 indirim

Somon DNA: ile cildinize ihtiyaç duyduğu nemi ve elastikiyeti geri kazandırın. Ciltte daha parlak ve aydınlık bir görünüm yaratan Somon DNA seanslar tamamlandıktan sonra etkisini 1 sene boyunca devam ettirir.

Altın İğne: Ciltte kırışıklıkların ve sarkmaların önlenmesinde oldukça etkili olan altın iğne uygulamasının; saç dökülmesinin önlenmesi, saç dökülmesinin durması, uykuda olan saç köklerinin uyanması, saç tellerinin kalınlaşması için yoğun bir destek tedaviye ihtiyaç duyan kişiler için harikalar yarattığını biliyor muydunuz?

Kleopatra Aşısı: ile cildinizi baştan yaratın. İçerdiği saf peptit içerikler sayesinde göz çevresindeki ince çizgileri yok eder, cildi nemlendirir, daha fresh daha sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Kampanya yakalamak için hemen arayın: +90 533 193 91 71

Add Your Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.