Kaş Ekimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaş Ekimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

En iyi kaç ekim doktoruKaş ekimi bir çok kadının tercih ettiği kaş kalınlaştırma yöntemlerinden biridir. Farklı kaş kalınlaştırma yöntemleri vardır fakat, bunlar doğal sonuçlar vermez. Doğal sonuçlar elde edebilmek için en doğru yöntem doğal köklerin kaş bölgesine ekilmesidir.

Kaş ekimi kısa bir operasyondur. İki kişilik bir ekip ile  2-3 saat süren bir operasyon ile tamamlanabilir. Kaş ekimi operasyonu sonrasında kaş bölgesinde bir kabuklanma oluşur, bu durum gayet normaldir. Operasyon sonrasında kaş bölgesini ancak 48 saat sonra yıkayabilirsiniz. Bu temizlemede ek bir ilaç kullanmanız gerekmez.

Kaş ekimi sonrasında kaşlar dökülür, bireyin yapısına göre bu süreç 4-6 ay sürebilir. Bir yıl gibi bir süre geçtikten sonra sonuçlar etkisi gösterecektir. Kişinin istediği yoğunluk ve gürlük oluşmazsa 1 yıl bekleyip tekrar denenmesi uygun olacaktır.

Kaş Ekimi Uygulaması Riskli midir?

Kaş ekimi kolay ve güvenilir bir operasyondur. Hiç bir yan etkisi bulunmaz ve kesinlikle sonuç verir. Bu sebepten ötürü isteyen herkes yaptırabilir.

Kaş Ekimi Sonucunu Ne Zaman Almaya Başlarım?

Bir yıllık bir süreç içerisinde bir sonuç elde edilebilir. Bunun sebebi kaşların döküldükten sonra yeniden uzayarak tam şeklini almasıdır. Bunun için 4-8 ay gibi bir süre beklenir.

bu yaklaşık bir yıllık sürecin sonunda kaşlarınızın ne şekilde olduğu, ne kadar gür olduğu anlaşılır. Fakat istenilen sonucu alamadığınızı düşünüyorsanız işlemi tekrar etmek için de yine 1 yıl beklemeniz gerekir. Kaş ekimi ardından ayrıca uygulamanız gereken herhangi bir şey yoktur.

 

Add Your Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank
blank